3.DFF: Službeni raspored programa

svpetar

SRIJEDA 1. LIPNJA

18:00 – VATROGASNI DOM
PREDSTAVLJANJE DEN DANSKE FILMSCHOLE IZ KOPENHAGENA
“Portret mog oca” (DDF Kopenhagen), CB

19:00 – GALERIJA GOJAK
OTVORENJE IZLOŽBE
“Kako smo živjeli / The Way We Lived: Danska arhitektura od 1945. do 1975.”

21:30 – KAČIĆEV TRG
SVEČANO OTVARANJE

“Ekspedicija na kraj svijeta”, FZP
(Ekspeditionen til verdens ende, 2013, 90’, Danska-Švedska, R: Daniel Dencik)

PARTY OTVARANJA + KONCERT “REPASSAGE”

ČETVRTAK 2. LIPNJA

19:00 – VATROGASNI DOM
“Mizar: Zvijezda nade” (FDU Skopje), CB
“Odakle dolazi zvuk” (DDF Kopenhagen), CB

21:00 – LJETNO KINO
“Slušaj me, Marlone”, DHF
(Listen to Me Marlon, 2015, 102’, UK, R: Stevan Riley)

21:00 – KINO ĐARDIN
MALI GARMAZ – MEĐUNARODNA KONKURENCIJA
“Momentum” (2015, 16’, Finska, R: Anna Antsalo)
“1650 KM” (2016, 25’, Turska, R: Zeynep Köprülü)
“Revolucionarni Dom” (2016, 13’, Crna Gora, R: Sead Šabotić)

23:00 – KINO ĐARDIN
“Sporazum”, FZP
(Forhandleren, 2013, 58’, Danska-Srbija-Belgija-UK, R: Karen Stokkendal Poulsen)

PETAK 3. LIPNJA

19:00 – VATROGASNI DOM
“Sanja” (ADU Zagreb), CB
“Carl & Niels” (DDF Kopenhagen), CB

21:00 – LJETNO KINO
“Cobain: Montaža užasa”, DHF
(Cobain: Montage of Heck, 2015, 135’, SAD, R: Brett Morgen)

21:00 – KINO ĐARDIN
MALI GARMAZ – MEĐUNARODNA KONKURENCIJA
“Jennis” (2015, 26’, Nizozemska, R: Aisha Robertson)
“Savez učenika” (The Learning Alliance, 2016, 8′, Pakistan, R: Muhammad Umar Saeed)
“Trebaš povjerenje” (You Need Trust, 2016, 20′, Hrvatska-Belgija, R: Luka Rukavina)

23:00 – KINO ĐARDIN
“Chikara: Sumo hrvačev sin”, FZP
(Chikara: Sumobryderens son, 2013, 32’, Danska, R: Simon Lereng Wilmont)
“Vjera-Nada-Afganistan”, FZP
(Faith-Hope-Afghanistan, 2013, 50’, Danska-Afganistan, R: J. Pedersen & T. M. Bakhtari)

SUBOTA 4. LIPNJA

19:00 – VATROGASNI DOM
“Pogledi zatvorenih očiju” (FDU Beograd), CB
“Slijedite sunce” (DDF Kopenhagen), CB

21:00 – LJETNO KINO
“Ronaldo”, DHF
(2015, 92′, UK, R: Anthony Wonke)

21:00 – KINO ĐARDIN
MALI GARMAZ – MEĐUNARODNA KONKURENCIJA
“9. svibanj” (2015, 8’, May 9th, Ukrajina-Nizozemska, R: Mariia Ponomarova)
“Figura” (2015, 9’, Poljska-Belgija, R: Katarzyna Gondek)
“Vrt mogućnosti” (2015, 13’, Champ des Possibles, Kanada-Švedska-Italija, R: C. Picchi)
“Ana Trg” (2015, 26’, Hrvatska, R: Jelena Novaković)

23:00 – KINO ĐARDIN
“Globalna radost”, DHF
(A Global Joy, 2015, 87’, Njemačka, R: Bruno Fritzsche)

NEDJELJA 5. LIPNJA

19:00 – VATROGASNI DOM
“Zdravo!” (AGRFT Ljubljana), CB
“Moj otac Kasper Hojhat” (DDF Kopenhagen), CB

21:00 – LJETNO KINO
SVEČANO ZATVARANJE / DODJELA NAGRADA
PROJEKCIJA NAGRAĐENIH FILMOVA

“Turizam!”, DHF
(2016, 52′, Hrvatska, R: Tonći Gaćina)

PARTY ZATVARANJA + KONCERT “REPASSAGE”